Last edited by Mokra
16.05.2021 | History

5 edition of Buzëqeshje të ngrira found in the catalog.

Buzëqeshje të ngrira

tregime e novela

 • 714 Want to read
 • 771 Currently reading

Published by Administrator in Mokra

  Places:
 • United States
  • Subjects:
  • Mokra


   • Download Buzëqeshje të ngrira Book Epub or Pdf Free, Buzëqeshje të ngrira, Online Books Download Buzëqeshje të ngrira Free, Book Free Reading Buzëqeshje të ngrira Online, You are free and without need to spend extra money (PDF, epub) format You can Download this book here. Click on the download link below to get Buzëqeshje të ngrira book in PDF or epub free.

   • nodata

    StatementMokra
    PublishersMokra
    Classifications
    LC Classifications2001
    The Physical Object
    Paginationxvi, 138 p. :
    Number of Pages89
    ID Numbers
    ISBN 109992769653
    Series
    1nodata
    2
    3

    nodata File Size: 9MB.


Share this book
You might also like

Buzëqeshje të ngrira by Mokra Download PDF EPUB FB2


Elida PRIFTI SYRI SHIKON BARDHESINE Ikaika verte ika large Ika ,nga bota jote e varfer Ika nga shpirti yte i akullt Q'e Buzëqeshje të ngrira donte t'me mbante Ika large ,ohh sa large Me udhehoqi nje rreze drite Atje ku shpirti ndijen qetesine E syte shikojne bardhesine I hedh hapat e skam frike Dhe fryme marre lirishte PSE O NJERI?!.

Njeriu duhet te mesoj dicka. Nuk e di a ju ndodh edhe ju poeteve,? At drenush Si me harrue? Pse o njeri je ber manjak!?

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme 11 maj 2020

Nese as me ata nuk shkruj dot. Pse o njeri je bere ujk!? Pse o njeri lufton njeriun!? Pse ska pune ne vendin tim!? Kujt po ia leni pra ju a e dini?